TP HOTEL DRUŽBA **

TP HOTEL DRUŽBA **bol postavený v r. 1998 a nachádza sa v Senci, 25 km od Bratislavy. Dominantou tohto mesta sú Slnečné jazerá - krásne vodné plochy s peknou okolitou prírodou, v areáli ktorých sa nachádza aj náš hotel.

TP HOTEL DRUŽBA **

HOTEL TP DRUŽBA **, Ubytovanie Senec

TP HOTEL DRUŽBA **bol postavený v r. 1998 a nachádza sa v Senci, 25 km od Bratislavy. Dominantou tohto mesta sú Slnečné jazerá - krásne vodné plochy s peknou okolitou prírodou, v areáli ktorých sa nachádza aj náš hotel.

Adresa: Slnečné jazerá - Juh 903 01 Senec
Telefón:+ 421-2-4591 5393
E-mail: hotel@tphoteldruzba.sk

Areál Slnečných jazier je vhodný na dlhé prechádzky pri jazerách a na korčuľovanie sa na kolieskových korčuliach.
Kongres
Vzhľadom na to, že hotel sa nachádza v tichom prostredí v blízkosti Slnečných jazier v Senci je vhodným miestom pre organizovanie školení a firemných stretnutí.

Firemné večierky a eventy
TP Hotel Družba patrí vďaka ideálnej polohe na brehu Slnečných jazier a komplexnosti poskytovaných služieb k vyhľadávaným miestom pre organizovanie kongresov, konferencií, seminárov, školení a rôznych spoločenských, pracovných a súkromných akcií.

Spoločenské a rokovacie priestory hotela sú vybavené základnou prezentačnou technikou, ozvučením a vhodné aj na usporiadanie rozsiahlejších gastronomických podujatí, rautov, banketov, recepcií, pracovných obedov, plesov, svadieb, osláv významných životných jubileí alebo firemných osláv.

Hotel ponúka komplexné zabezpečenie akcií, na požiadanie zabezpečí nadštandardné technické vybavenie, organizuje sprievodné podujatia (grillpárty, diskotéka, opekanie, coffee break) a atraktívne kultúrne a zábavné programy.
Široký výber hotelových doplnkových služieb poskytuje ideálne podmienky pre organizovanie športových podujatí, firemných športových dní a rôznych stretnutí spojených so športom a relaxáciou.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.