Hotel Sun, s.r.o.

Príďte si oddýchnuť a načerpať nové sily na Slnečné jazerá. Strávte nádherné chvíle v príjemnom prostredí

Hotel Sun, s.r.o.

Hotel Sun, s.r.o., hotel Senec

Príďte si oddýchnuť a načerpať nové sily na Slnečné jazerá. Strávte nádherné chvíle v príjemnom prostredí

Adresa: Slnečné jazerá - Sever 903 01 Senec
Mobil:+421220201020
E-mail:info@hotelsun.sk

Hotel Sun**** bol zakúpený od spoločnosti Slovnaft ako penzión Dúha v roku 2006. Po zakúpení v roku 2006 sa penzión premenoval na penzión Tartus. Hotel v danom období pozostával z 20 izieb, 2 apartmánov, 1 malej reštaurácie, 1 malého wellnessu a ešte 1 školiacej sály.

Po ukončení letnej sezóny v roku 2006 sa vykonala kompletná rekonštrukcia penziónu. Rekonštrukcia trvala až do roku 2008. Vďaka tejto rekonštrukcii Penzión Tartus získal úroveň 2* hotela. Počas rekonštrukcie bol zmenený vonkajší vzhľad hotela, boli modernizované izby a vynovila sa kotolňa. Vďaka vynovenej kotolni pribudli na izby klimatizácie a vykurovanie tepelnými čerpadlami.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.