Country Saloon

Country Saloon Senec je reštaurácia rodinného typu. Bola založená z rodinných úspor, bez cudzieho kapitálu a po generácie v nej pomáhajú aj jednotliví členovia rodiny.

Country Saloon

Country Saloon, reštaurácia Senec

Country Saloon Senec je reštaurácia rodinného typu. Bola založená z rodinných úspor, bez cudzieho kapitálu a po generácie v nej pomáhajú aj jednotliví členovia rodiny.

Adresa: Slnečné jazerá Sever č. 2467 903 01 Senec
Telefón:0948 293 515
E-mail:COUNTRY@SALOON.SK

Kuchyňa je srdcom našej reštaurácie. Varí pre nás 12 špičkových kuchárov s vášňou pre poctivé domáce jedlo. Nepoužívame žiadne polotovary: 6x týždenne dostávame dávku sviežej zeleniny a ovocia, 3x do týždňa čerstvé mäso a čerstvých pstruhov. Domáce cestoviny si vyrábame svojpomocne z kvalitnej talianskej semolinovej múky. Radi tiež pripravujeme sezónne špeciality.

Na profesionálnom vonkajšom grile pečieme prasiatka z domáceho chovu a iné chrumkavé dobroty. Čapujeme prémiové, nepasterizované tankové pivo Gambrinus a Pilsner Urquel, ktoré podliehajú veľmi prísnym hygienickým úkonom na dodržiavanie chuti a sviežosti.

V našich svetlých a útulných priestoroch vám radi pripravíme firemnú alebo rodinnú udalosť. Za 90 sekúnd dokážeme vyčarovať z našej otvorenej terasy zastrešený priestor. 400 pohodových miest čaká na každého jedného milého hosťa. Na deti čaká nápadité a rozľahlé ihrisko, kde sa určite nebudú nudiť. Milujete športové prenosy? Bezchybná technika štyroch veľkoplošných televízorov s uhlopriečkou 165 cm a projektoru s kvalitným ozvučením zabezpečujú extra dokonalý športový zážitok.

Každý víkend vám k zábave hrá živá hudba a koncerty. Celoročná prevádzka funguje vo všedné pracovné dni od 9.30 hod do 24.00 hod, piatky a soboty s otvorenou kuchyňou do 2.00 hod. Každý pracovný deň pripravujeme chutné obedové menu od 11.00 hod.

Zrelaxujte pri pohľade na západ slnka nad Seneckými jazerami, s lahodným chladeným pivom a chutným jedlom. U nás si nájde miesto každý – sme otvorení pre všetkých. Sme tu preto, aby vám bolo dobre...

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.